Wayne Rooney. Moja historia

Wayne Rooney. Wayne Rooney. Moja historia
Wayne Rooney. Wayne Rooney. Moja historia
3.8 z 5, podano 12 głosów

Jaka jest  prawdziwa historia jednego z najlepszych piłkarzy na świecie? Czy  pierwsze oznaki piłkarskiego geniuszu były widoczne już w Croxteth, na  przedmieściach Liverpoolu? Jakie wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały  jego charakter? I jak oszałamiający skok do sławy i fortuny zmienił  pozornie nieśmiałego, fantastycznie utalentowanego młodego chłopaka?

Wayne Rooney otwiera się w swojej  autobiografii, bardzo szczerze opowiada o latach, które zdefiniowały go  jako człowieka i piłkarza. Opisuje życie w robotniczej rodzinie,  pierwsze kroki z piłką, wzloty i upadki, debiut w Premiership w barwach  Evertonu i wiele innych zdarzeń prowadzących do dnia, kiedy los zmienił  go na zawsze – dnia, w którym zadzwonił sir Alex Ferguson.

Gra w Manchesterze United i reprezentacji Anglii, ciągła walka o  najwyższe trofea z najtrudniejszymi przeciwnikami sprawiły, że również  życie prywatne trafiło na pierwsze strony gazet. Rooney ujawnia całą  prawdę o swoim związku z Coleen McLoughlin, udręki związane z kontuzją,  która niemal kosztowała go występ na mistrzostwach w 2006 roku, oraz jak  pomogło mu wsparcie najbliższych i osobista determinacja.

Przed Wami pierwsza część historii,  opowiedziana przez samego Wayne’a Rooney’a, a przetłumaczona przez  dziennikarza, znawcę i fana angielskiej piłki – Michała Pola. Z Croxteth  na stadiony świata – podróż życia, która na przekór przeciwnościom  losu, trwa już ponad dwadzieścia lat.

Przeczytaj książkę «Wayne Rooney. Moja historia» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.