Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata

Graham Hunter. Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata
Graham Hunter. Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata
3.6 z 5, podano 23 głosów

FC Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie w swoim pokoleniu i być może najlepszym w całej historii.

Przed Wami nieznana opowieść o tym, jak  ten wspaniały i uwielbiany przez miliony zespół napisał zupełnie nową  definicję piłki nożnej.

Zaczynamy finałem Ligi Mistrzów na  Wembley, który zakończył debatę o tym, czy Barça jest rzeczywiście  najlepszą drużyną na świecie, a rozpoczął nową dyskusję: czy są najlepsi  w historii? Poznamy tajemnice szatni zwycięskiej drużyny i wnikniemy  wewnątrz trenerskiego umysłu Pepa Guardioli. Skupiając się na  sztandarowych osobowościach zespołu, opowiadając historię pokolenia  wybitnych piłkarzy, od jego początków w latach 80-tych ubiegłego wieku,  aż po koronację w Londynie: przed Wami Pep Guardiola; jego mentor Johan  Cruyff; Xavi, Andrés Iniesta i Lionel Messi, prawdopodobnie najlepszy  piłkarz wszech czasów.

Książka Grahama Huntera przypomina nam  wszystkim jak piękna może być piłka. Jego podziw dla Barçy jest  autentyczny; jego wiedza olbrzymia. Potrafił po mistrzowsku skrócić  dystans pomiędzy czytelnikiem, a opowiadaną historią. Sprawia, że  kibicujemy nie tylko Guardioli i Messiemu, ale każdemu, kto miał swój  udział w tworzeniu najlepszej drużyny na świecie.

Przeczytaj książkę «Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.