David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda

Gwen Russell. David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda
Gwen Russell. David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda
4.95 z 5, podano 8 głosów

David Beckham to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych  i najbardziej lubianych piłkarzy. Jest legendą zarówno na boisku, jak  i poza nim. Od radosnych pisków młodych dziewcząt do chóralnych śpiewów  kibiców – David jest na ustach wszystkich. W 2003 roku, za swoje zasługi  dla futbolu, został mianowany kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego.

Ta niezwykła biografia przybliża jego  największe osiągnięcia. Swój pierwszy występ w seniorskiej drużynie  Manchesteru United zaliczył już w wieku 17 lat, a niedługo potem cały  świat zapoznał się z jego nazwiskiem za sprawą fenomenalnej bramki  w meczu z Wimbledonem. Obecnie, ponad dekadę później, może pochwalić się  drugim wynikiem, jeśli chodzi o liczbę występów w reprezentacji Anglii,  pozostając jedynym brytyjskim piłkarzem, który zdobywał gole na trzech  różnych mistrzostwach świata.

David zawdzięcza swój wizerunek nie  tylko osiągnięciom na boisku. Prywatnie związany ze słynną Posh Spice,  gwiazdą girlsbandu Spice Girls, zaprezentował światu inne oblicze:  kochającego męża i ojca oraz eksperta w dziedzinie mody. Wraz z Victorią  tworzą rozpoznawalną na całym świecie markę, dla wielu pozostając  niedoścignionym wzorem.

David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda to inspirująca opowieść o niezwykle utalentowanym zawodniku  i wspaniałym człowieku. To rzetelny i kompletny portret złotego chłopca  angielskiej piłki nożnej, któremu szturmem udało się podbić serca  kibiców na całym świecie.

O autorze:

Gwen Russell – wysoko ceniony dziennikarz i autor książek, pisze głównie o życiu celebrytów.

Przeczytaj książkę «David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.