Sébastien Loeb. Mój styl jazdy

Sebastien Loeb. Sébastien Loeb. Mój styl jazdy
Sebastien Loeb. Sébastien Loeb. Mój styl jazdy
3.4 z 5, podano 5 głosów

Pierwszy pilot, blady ze strachu, wysiadł z samochodu i wykrzyknął:

Ten facet jest albo wariatem, albo geniuszem!

Sébastien Loeb już jako dziecko zakochał  się w prędkości i zwyciężaniu. Zawsze był w gorącej wodzie kąpany  i nigdy nie mógł usiedzieć w miejscu. Rzucił szkołę, imał się różnych  dorywczych prac, a wolny czas spędzał na szaleńczych rajdach z kolegami,  najpierw na motorowerze, później za kierownicą samochodu. Miał tylko  jedno marzenie – jechać coraz szybciej i dzięki temu być zawsze  pierwszym.

Jego rajdowy debiut okazał się  prawdziwym objawieniem. Wkrótce pod swoje skrzydła wziął go Citroën,  a zdolny rajdowiec-samouk odkrył ciemne strony tego wymagającego sportu.  Musiał nauczyć się dyscypliny i pracy w zespole, jego chlebem  powszednim stały się upalne dni spędzane w samochodzie nagrzanym do  sześćdziesięciu stopni, chwile grozy i liczne rozczarowania.  Równocześnie adrenalina, euforia wyścigu i niezapomniane przeżycia  w argentyńskiej pampie czy australijskim buszu z nawiązką rekompensowały  mu wszelkie trudy.

SÉBASTIEN LOEB,  absolutny rekordzista Rajdowych Mistrzostw Świata, ulubiony sportowiec  Francuzów, po raz pierwszy opowiada tak otwarcie o swoim życiu. Jego  autobiografia kryje wiele niespodzianek.

Ta fascynująca historia odkrywa  tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii  motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać  prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał  sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopobnie nikt już nie  pobije.

– Cezary Gutowski

Przeczytaj książkę «Sébastien Loeb. Mój styl jazdy» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.