Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem

Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem
Philipp Lahm. Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem
3.65 z 5, podano 15 głosów

Gdy był chłopcem, po prostu lubił grać w piłkę.

Dziś jest kapitanem reprezentacji narodowej oraz Bayernu Monachium.

Swoimi porywającymi występami Philipp  Lahm doprowadził Niemcy na podium mistrzostw świata, a Bayern Monachium  na szczyt Ligi Mistrzów. Jego niezawodna i inteligentna gra sprawiła, że  na stałe zapisał się w historii światowego futbolu.

Piłkarz opowiada o tym, jak z chłopca  biegającego po szkolnym boisku stał się wielką gwiazdą. Opisuje  niezapomniane chwile niemieckiej piłki nożnej, a także pozwala zajrzeć  za kulisy Bundesligi, Ligi Mistrzów oraz największych turniejów  piłkarskich. Po raz pierwszy zdradza pikantne szczegóły dotyczące jego  życia osobistego i mówi o wydarzeniach, na skutek których musiał zmienić  mieszkanie. Wyjaśnia, dlaczego w Bayernie polegli Jürgen Klinsmann,  Felix Magath oraz Louis van Gaal.

Poza nieznanymi faktami i wątkami sensacyjnymi Drobna różnica to również rzetelna i uczciwa autobiografia, a także źródło odpowiedzi  na wiele kluczowych pytań. Co tak naprawdę wydarzyło się w ostatnich  latach w reprezentacji Niemiec i czemu mistrzostwa Europy w 2004 roku  okazały się totalną klapą? Kto był prawdziwym liderem, kiedy kadrę  prowadził Jürgen Klinsmann? Dlaczego piłkarze w trakcie spotkania z  Anglią na mistrzostwach świata w 2010 roku musieli się śmiać?

Dzięki tej książce fani uzyskają  możliwość spojrzenia na futbol z zaskakującej perspektywy, a pozostali  czytelnicy otrzymają kompleksowe wprowadzenie do najpopularniejszej  dyscypliny świata.

Przeczytaj książkę «Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.