Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora

Leszek Gnoiński. Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora
Leszek Gnoiński. Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora
4.9 z 5, podano 19 głosów

Bezkompromisowy. Męski. Uczciwy. Totalnie szczery.

Taki jest Marek Piekarczyk i jego autobiografia. Wokalista kultowego  TSA wspomina swoich idoli i przyjaciół, wyprowadzkę z domu, szykanowanie  przez MO, spełniające się przepowiednie i pełne przygód wędrówki po  Polsce. Opisuje również tajniki swojej pracy z uczestnikami The Voice of Poland i zdradza, za co szczególnie ceni koleżanki z jury.

Zwierzenia kontestatora to zaskakująca, wzruszająca i pełna  humoru podróż w czasie z jednym z najważniejszych polskich artystów  ostatnich 35 lat. To także głośne wyznanie jak ważna jest rodzina, dom,  miłość i szacunek dla drugiego człowieka.

Świetny kumpel, człowiek orkiestra i niepokorny wilk o wielkim, dobrym sercu. Kobiety go uwielbiają. Jego życiorys to gotowy scenariusz filmowy.

Justyna Steczkowska

Pojawił się, rozbłysnął i rozświetlił przekorną paletą wartości.

Nieoszlifowany diament, który na szczęście nie dał się wygładzić.

Piotr Kaczkowski

Gdy myślę o Marku, robi mi się ciepło koło serca i jakoś lżej mi  się oddycha, a wszystko wokół jaśnieje. W dzisiejszym rozpędzonym i  agresywnym świecie zdołał w sobie zachować to, co najważniejsze –  dobroć, naturalność, życzliwość. Jest prawdziwy, szczery i kochany. I  znakomicie gotuje! Dobrze, że jest. Dzięki ludziom takim jak on, świat  jest lepszym miejscem.

Anna Dymna

Moje spotkanie z Piekarem to był czysty rock and roll. Dał mi  energię, by walczyć w Voice of Poland. Daddy to uosobienie otwartości i  prawdziwej klasy. No i tak samo jak ja – lubi ryzyko.

Natalia Sikora

Poprzez swój sposób śpiewania, szacunek do ludzi, a także  wrażliwość, z jaką odbiera świat, Marek pokazał mi, że prawdziwy rock  and roll to nie wóda i dragi, ale wierność ideałom, walka o nie i o  zasady, których prawdziwy facet nigdy nie łamie.

Mateusz Ziółko

Przeczytaj książkę «Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.