Scena od tylca

Anna Maria Władkowska. Scena od tylca
Anna Maria Władkowska. Scena od tylca
3.55 z 5, podano 26 głosów

Młodzi artyści decydują się opowiedzieć o swoich zmaganiach w świecie polskiego show-businessu.

Skąpani w blasku fleszy, rozdający uśmiechy, triumfujący – tak zazwyczaj  widzimy artystów. Tymczasem ich życie oraz praca to pot, krew i łzy, o  czym mówią sami zainteresowani w cyklu rozmów, które stały się podstawą  niniejszej książki. Poruszające wyznania, dzielenie się niełatwymi  doświadczeniami, opisy najtrudniejszych momentów w życiu to jednak tylko  część tego, co w niej znajdziemy. Równie ważną składową prezentowanych  tu rozmów są próby określenia tego, jak sobie radzić z przeciwnościami  losu, które każdy artysta nieuchronnie spotka na swojej drodze. Ważna  lektura dla artystów, ich bliskich oraz wszystkich tych, którzy chcą  zrozumieć świat show-businessu.

Jeśli miałabym podsumować moje doświadczenia, powiedziałabym:  „Uważaj, komu powierzasz swoją karierę, ufaj sobie, swojej intuicji  artystycznej, nieustannie pracuj nad sobą, nigdy nie rób czegoś wbrew  swoim wartościom, nawet jeśli miałabyś dzięki temu wystąpić na wielkim  festiwalu. To może cię zniszczyć. O ile nie będziesz miała wsparcia i  ochrony prawdziwie kochających osób, które mają podobne zasady do Twoich  i chcą dla ciebie dobra”.

AMW: Wydaje się, że taką właśnie osobą powinien być producent, manager…

FFF: Życzyłbym każdemu artyście takiego managera i producenta, który nie  jest autorytarny, ale gotowy na pomysły artysty i dyskusję. Który  więcej słucha, niż mówi, ochroni w świecie show-businessu, zainspiruje i  da wolność tworzenia, a przede wszystkim jest ostoją prawdziwych  wartości w świecie, gdzie pieniądz może wiele.

Przeczytaj książkę «Scena od tylca» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.