Angielski w Podróży i na Wakacjach

Agnieszka Kosydar. Angielski w Podróży i na Wakacjach
Agnieszka Kosydar. Angielski w Podróży i na Wakacjach
2.5 z 5, podano 20 głosów

Wyjeżdżasz na wakacje, zaplanowane wczasy  obawiając się o swoją angielszczyznę? Bariera językowa to już nie  problem! Niniejsza publikacja jest doskonałym lekiem na wszystkie twoje  zmartwienia!

Książka powstała z myślą o wszystkich tych, którzy wybierają się na  zagraniczny urlop, stanowiąc niezbędną pomoc w niemalże każdej sytuacji,  jaka może nadarzyć się turyście w obcym kraju. Materiał zawiera szeroką  gamę słownictwa, wyrażeń i formuł konwersacyjnych niezbędnych  wypoczywającym za granicą.

Podręcznik został podzielony na 6 rozdziałów:

Podróż samochodem (gdzie odnajdziesz wszystko to, co potrzebne zmotoryzowanym - znaki drogowe, kierunki, etc.), następnie Lotnisko & Pociąg & Dworzec autobusowy (słownictwo, wyrażenia i formuły konwersacyjne, które pomogą ci  porozumieć się podczas odprawy lotniskowej, kupna biletu i innych  podobnych sytuacji), Hotel, (czyli niezbędnik dla będących w  poszukiwaniu zakwaterowania), Restauracja (zamawianie posiłków, menu, etc.),

W mieście – zwiedzanie & zakupy (gdzie nauczysz się skutecznie porozumiewać we wszelakich punktach usługowych - sklepy, kantor, poczta, bank, ...) oraz W sytuacjach awaryjnych (dowiesz się jak wezwać pogotowie, umówić na wizytę lekarską oraz inne).

"Angielski w podróży i na wakacjach" z pewnością stanie się twoim  przewodnikiem, który krok po kroku pomoże ci odnaleźć się podczas pobytu  za granicą.

  • Kategoria: Poradniki
  • Wydawca: OSDW Azymut
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 978-83-63435-18-9

Przeczytaj książkę «Angielski w Podróży i na Wakacjach» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.