Anatomia kłamstwa

Philip Houston. Anatomia kłamstwa
Philip Houston. Anatomia kłamstwa
3.35 z 5, podano 25 głosów

Agenci CIA pomogą Ci wytropić fałsz – zdradę – nielojalność – oszczerstwo – plotki

Tajna wiedza operacyjna CIA

Metody skuteczniejsze niż wykrywacz kłamstw!

Trzech byłych agentów CIA. Najwybitniejsi na świecie specjaliści od  demaskowania kłamstw i oszustw. Unikalne metody amerykańskiego wywiadu  używane podczas przesłuchań najgroźniejszych terrorystów świata.  Najsłynniejsze kłamstwa wszech czasów.

Chcesz przyłapać partnera na zdradzie? Dowiedzieć się, czy Twój syn  lub córka ma kontakt z narkotykami? Przyjąć godną zaufania opiekunkę dla  dziecka? Wyeliminować fałszywych przyjaciół? Zdemaskować osobę, która  oczernia Cię w pracy?

Wiedza zawarta w tej książce odmieni Twoje życie, okaże się przydatna  w każdej sytuacji. Anatomia kłamstwa to praktyczny poradnik, jak dorwać  kłamcę w Twoim najbliższym otoczeniu.

***

Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią  przebiera. Autorzy książki najpierw pokazują nam nasze skłonności do  unikania konfrontacji z kłamstwem, a następnie dostarczają nam zestaw  doskonale opracowanych narzędzi wydobywania kłamstwa w procesie  komunikacji. Książka cenna, ważna, zaskakująca.

dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i trener biznesu

Z największym przekonaniem rekomenduję tę pracę wszystkim, którzy  chcą podnieść swój poziom inteligencji społecznej i łatwiej wykryć  kłamstwa w kontaktach w rzeczywistości realnej i wirtualnej.

prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Poważne badania psychologiczne wskazują, że każdy z nas – a więc  także nasi partnerzy, dzieci, współpracownicy, życzliwa sąsiadka i miły  pan w sklepie – kłamie kilka do kilkunastu razy dziennie! Warto więc  poznać całą prawdę o anatomii kłamstwa, jego wykrywaniu i… ukrywaniu.  Owocnej lektury!

Jacek Santorski, psycholog biznesu

Przeczytaj książkę «Anatomia kłamstwa» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.