Czy wiesz kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16

Jarosław Jankowski. Czy wiesz kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Jarosław Jankowski. Czy wiesz kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
4.45 z 5, podano 23 głosów

Dlaczego tak bardzo się różnimy? Dlaczego w inny sposób przyswajamy informacje, inaczej odpoczywamy, inaczej podejmujemy decyzje i inaczej organizujemy swoje życie?

„Czy wiesz, kim jesteś?” pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie oraz innych ludzi. Zawarty w książce Test ID16 pomoże Ci określić Twój typ osobowości a dzięki wyczerpującym opisom poszczególnych typów, znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

* Jak myślą i co czują ludzie należący do danego typu osobowości? Jak podejmują decyzje? Jak rozwiązują problemy? Czego się obawiają? Co ich denerwuje?

* Z jakimi typami osobowości im po drodze, a jakich unikają? Jakimi są przyjaciółmi, małżonkami, rodzicami? Jak widzą ich inni?

* Jakie mają predyspozycje zawodowe? W jakim środowisku najefektywniej pracują? Jakie zawody najlepiej odpowiadają ich typowi osobowości?

* W czym są dobrzy, a nad czym muszą popracować? Jak mogą wykorzystać swój potencjał i uniknąć pułapek?

* Jakie znane osoby należą do danego typu osobowości?

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga, do których należy ID16, są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

Przeczytaj książkę «Czy wiesz kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16» online:

Zostaw komentarz:

Możesz być zainteresowany:

Pozostań w kontakcie

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi książkami, subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn:

Sprzężenie zwrotne

Biblioteka

© 2020. Your Lib. All Rights Reserved.